Analogy tablet MIG 400

Léčba

Hodnocení MIG 400 (tablety): 310

Výrobce: Berlin-Chemie / Menarini (Německo)
Uvolnění formulářů:

  • Tablety 400 mg. 10 kusů.; Cena od 79 rublů
  • Tablety 400 mg. 20 ks.; Cena od 149 rublů
Ceny MIG 400 v online lékárnách
Návod k použití

MIG 400 je německé protizánětlivé léčivo na bázi ibuprofenu. Vyrábí se ve formě tablet, potažených ochranným potahem a určených pro vnitřní použití.

Analogy léku MIG 400

Analog je dražší od 29 rublů.

Výrobce: Reckitt Benckiser (UK)
Uvolnění formulářů:

  • Tablety 400 mg. 12 ks; Cena od 108 rublů
  • Tablety 400 mg. 20 ks.; Cena od 149 rublů
Ceny Nurofenu forte v online lékárnách
Návod k použití

Nurofen forte je levnější protizánětlivé léčivo na bázi ibuprofenu v dávce 400 mg. Je také předepsán pro bolestivý syndrom nízké a střední intenzity. Existuje rozsáhlý seznam kontraindikací a věkových omezení.

Analogově levnější od 66 rublů.

Výrobce: Pharmstandard, Sintez (Rusko)
Uvolnění formulářů:

  • Tablety 200 mg. 20 ks.; Cena od 13 rublů
  • Tablety 400 mg. 50 ks.; Cena od 48 rublů
Ceny ibuprofenu v online lékárnách
Návod k použití

Ibuprofen je nesteroidní protizánětlivé léčivo. Vyrábí se ve formě tablet, které obsahují 200 nebo 400 mg molekuly ibuprofenu. Když vstoupí do krve, má hypotermický, protizánětlivý, analgetický a protidoštičkový účinek. Artritida, ostechondróza, ankylozující spondylitida, neuralgická amyotrofie, onemocnění doprovázená zánětem a degenerací pohybového aparátu, bolestivý syndrom různé lokalizace, adnexitida, zvýšená tělesná teplota jsou indikacemi pro jmenování ibuprofenu. Používá se od 200 mg 3-4krát denně, v závislosti na patologii a závažnosti příznaků. Je přísně zakázáno používat na bronchiální astma, poruchy srážení krve, ulcerózní léze žaludku a střev. Nežádoucími projevy mohou být dyspeptické projevy, dušnost, zvonění, tinnitus, rozmazané vidění, bolest hlavy, nespavost. V pediatrii je povoleno od 3 měsíců, pro těhotné ženy - je povoleno používat v prvních dvou trimestrech pod lékařským dohledem.

Analogový je levnější od 4 rublů.

Výrobce: Orion Corporation (Finsko)
Uvolnění formulářů:

  • Tablety 400 mg. 10 kusů.; Cena od 75 rublů
  • Tablety 200 mg. 20 ks.; Cena od 78 rublů
Ceny přípravku Burana v online lékárnách
Návod k použití

Pharmstandard, Sintez (Rusko) Ibuprofen je ruský analog MIG 400 se stejnou formou uvolňování. Používá také ibuprofen jako aktivní složku v množství 200 nebo 400 mg. pro 1 tabletu (v závislosti na formě uvolnění). Může být předepsán pro bolestivý syndrom a různá zánětlivá onemocnění.

Analogicky mrknutí tabletu

* Je uvedena maximální povolená maloobchodní cena léčivých přípravků vypočítaná v souladu s nařízením vlády Ruské federace č. 865 ze dne 29. října 2010 (pro léky, které jsou na seznamu)

Analogy Mig:

  • Ibuprofen *
    • Ibuprofen
    • Nurofen
    • Okamžik
    • Dolgit
    • Brufen
    • Ibufen
    • Deblock
    • Burana
    • Faspik
    • Ibuprom
    • Ibusan
    • Nurofen forte
    • Solpaflex
    • Ibutop
    • Pedea

Tablety: podávané perorálně po jídle, bez žvýkání, zapíjené velkým množstvím vody. Děti starší 12 let a dospělí - 200 - 400 mg 1 - 2krát denně. Maximální denní dávka pro dospělé by neměla překročit 1 200 mg.

Průběh léčby se vybírá individuálně pro každou chorobu a provádí se pod dohledem ošetřujícího lékaře.

Během těhotenství je lék předepisován s opatrností, pouze z oprávněných lékařských důvodů, poměrné riziko pro matku a plod.

Během kojení přecházejí na umělé směsi, když je lék předepsán.

Lék je schválen pro použití dětmi od 12 let.

srovnávací tabulka

Čas k dosažení maximální koncentrace, h

Analogy tablet MIG 400

Poslední aktualizace cen: 19. 7. 2020 (více než 150 měst a více než 12 000 lékáren)

Web: doktorfrolov.ru, telefon ☎: +7 (903) 543-03-35, e-mail: [email protected]

Seznam analogů: třídění podle ceny, hodnocení

Porovnání analogů, což je lepší

Hodnocení MIG 400 (tablety): 155 hlasů

Levná náhrada za MIG 400

Ibuprofen (tablety) → synonymum Hodnocení: 177 hlasů Nahoru

Analogově levnější od 66 rublů.

Výrobce: Pharmstandard, Sintez (Rusko)
Uvolnění formulářů:

  • Tablety 200 mg. 20 ks.
  • Tablety 400 mg. 50 ks.
Cena ibuprofenu v lékárnách: od 9 rublů. až 215 rublů. (3728 nabídek)
Návod k použití

Ibuprofen je ruský analog MIG 400 se stejnou formou uvolňování. Používá také ibuprofen jako aktivní složku v množství 200 nebo 400 mg. pro 1 tabletu (v závislosti na formě uvolnění). Může být předepsán pro bolestivý syndrom a různá zánětlivá onemocnění.

Burana (tablety) → náhradní Hodnocení: 130 hlasů Nahoru

Analogový je levnější od 4 rublů.

Výrobce: Orion Corporation (Finsko)
Uvolnění formulářů:

  • Tablety 400 mg. 10 kusů.
  • Tablety 200 mg. 20 ks.
Návod k použití

Burana je finský vnitřní přípravek, který také obsahuje ibuprofen jako aktivní složku. V závislosti na balení může 1 tableta obsahovat 200 nebo 400 mg. v.

Nurofen forte (tablety) → synonymum Hodnocení: 83 hlasů Nahoru

Analog je dražší od 29 rublů.

Nurofen forte je britský analog MIG 400, který se málo liší ve složení a použití. Může být předepsán pro bolesti zubů, bolesti svalů, bolesti zad, migrénu atd.

Koloproktolog, onkolog, kandidát lékařských věd

Web: doktorfrolov.ru, telefon: +7 (903) 543-03-35, e-mail: [email protected]

V roce 1996 absolvoval lékařskou fakultu Moskevské lékařské akademie pojmenovanou po I.M. Sečenov. 1996 až 1998 absolvoval výcvik v prezenční klinické praxi na chirurgickém oddělení Vzdělávacího a vědeckého centra Lékařského centra prezidentské správy Ruské federace.

Což je lepší: MIG 400 nebo Nise Nahoru

Originál

Hodnocení drog: 3 z 5

Průměrná cena: 59 rublů

Náhradní

Hodnocení drog: 4 z 5

Průměrná cena: 167,4 rublů (o 108,4 rublů dražší)

Což je lepší: MIG 400 nebo Ibuprofen Nahoru

Originál

Hodnocení drog: 3 z 5

Průměrná cena: 59 rublů

Náhradní

Hodnocení drog: 3 z 5

Průměrná cena: 15 rublů (o 44 rublů levnější)

Což je lepší: MIG 400 nebo Nurofen forte Nahoru

Originál

Hodnocení drog: 3 z 5

Průměrná cena: 59 rublů

Náhradní

Hodnocení drog: 4 z 5

Průměrná cena: 94 rublů (dražší o 35 rublů)

Což je lepší: MIG 400 nebo Pentalgin Nahoru

Originál

Hodnocení drog: 3 z 5

Průměrná cena: 59 rublů

Náhradní

Hodnocení drog: 4 z 5

Průměrná cena: 62,4 rublů (o 3,4 rublů dražší)

Což je lepší: MIG 400 nebo Nurofen Nahoru

Originál

Hodnocení drog: 3 z 5

Průměrná cena: 59 rublů

Náhradní

Hodnocení drog: 3 z 5

Průměrná cena: 84,7 rublů (o 25,7 rublů dražší)

Účel stránky: zobrazit seznam analogů (synonym), aktuální ceny a hodnocení léků zveřejněných uživateli (celkem více než 10 000 hodnocení).

Spolu s touto drogou hledají návštěvníci:

Vyberte si své město

Najděte více v 179 městech Ruska

Účelem (posláním) webu je poskytnout uživatelům nejkompletnější a nejaktuálnější seznam dostupných analogů léků s cenami v lékárnách a hodnocením analogů (synonyma), které si uživatelé nastavili sami. Webová stránka analogist.ru vám tedy může pomoci nejen najít levnější analogy léků, ale také vám ukázat nejkvalitnější léky podle uživatelů stránek..

Informace zveřejněné na webu slouží pouze pro informační účely a nenahrazují kvalifikovanou lékařskou péči. Nezapomeňte se poradit se svým lékařem!

Mig analogy

Je uvedena minimální možná cena zboží ve městě.

Ceny zboží v různých lékárnách se liší.

Je uvedena minimální možná cena zboží ve městě.

Ceny zboží v různých lékárnách se liší.

Je uvedena minimální možná cena zboží ve městě.

Ceny zboží v různých lékárnách se liší.

Je uvedena minimální možná cena zboží ve městě.

Ceny zboží v různých lékárnách se liší.

Je uvedena minimální možná cena zboží ve městě.

Ceny zboží v různých lékárnách se liší.

Je uvedena minimální možná cena zboží ve městě.

Ceny zboží v různých lékárnách se liší.

Je uvedena minimální možná cena zboží ve městě.

Ceny zboží v různých lékárnách se liší.

Je uvedena minimální možná cena zboží ve městě.

Ceny zboží v různých lékárnách se liší.

Je uvedena minimální možná cena zboží ve městě.

Ceny zboží v různých lékárnách se liší.

Je uvedena minimální možná cena zboží ve městě.

Ceny zboží v různých lékárnách se liší.

Je uvedena minimální možná cena zboží ve městě.

Ceny zboží v různých lékárnách se liší.

Je uvedena minimální možná cena zboží ve městě.

Ceny zboží v různých lékárnách se liší.

Je uvedena minimální možná cena zboží ve městě.

Ceny zboží v různých lékárnách se liší.

Je uvedena minimální možná cena zboží ve městě.

Ceny zboží v různých lékárnách se liší.

Je uvedena minimální možná cena zboží ve městě.

Ceny zboží v různých lékárnách se liší.

Je uvedena minimální možná cena zboží ve městě.

Ceny zboží v různých lékárnách se liší.

Je uvedena minimální možná cena zboží ve městě.

Ceny zboží v různých lékárnách se liší.

Je uvedena minimální možná cena zboží ve městě.

Ceny zboží v různých lékárnách se liší.

Je uvedena minimální možná cena zboží ve městě.

Ceny zboží v různých lékárnách se liší.

Je uvedena minimální možná cena zboží ve městě.

Ceny zboží v různých lékárnách se liší.

Analogy Mig v Kazani jsou produkty se stejnou účinnou látkou Ibuprofen nebo podobným principem účinku. Minimální cena analogu masti Ibuprofen 5% tuba 25 g ve městě Kazaň je 32 rublů. Je k dispozici k rezervaci ve 2 lékárnách ve městě, například v St. Akademik Sacharov, 31 let, sv. Cihla, 15A a další.

Okamžik analogy a ceny

Avamigran

Nomigren

Nomigren Bosnalak

Cofetamin

Synapton

Amigrenin

Antimigren

Imigran

Sumamigren

Migranol

Stopmigraine

Amigren

Rapimed

Sumatriptan

Sumatriptan-Teva

Sumatriptan-OBL

Zolmigren

Zomig

Rapimig

Migrepam

Rizamigren

Rizatriptan-Pharmaten

Relpax

Replax

Frovamigran

Difmeter

Okamžitá instrukce

Návod k použití. Kontraindikace a formulář pro uvolnění.

NÁVOD
o použití finančních prostředků
MIG 200
MIG 400

Složení
1 tableta MIG obsahuje 200 nebo 400 mg účinné látky ibuprofenu.
Další složky: oxid křemičitý, kukuřičný škrob, stearát hořečnatý, sodná sůl karboxymethylškrobu.

Farmakologická skupina
Léky proti bolesti a protizánětlivé látky
Nesteroidní protizánětlivé léky

Léčivá látka: ibuprofen

ATX: M01AE01

farmaceutický účinek
Mig má protizánětlivé, antipyretické a analgetické účinky.
Protizánětlivý účinek léčiva je způsoben schopností ibuprofenu, jeho hlavní složky, inhibovat syntézu prostaglandinů prostřednictvím neselektivní blokády enzymů COX prvního a druhého typu. Snížená produkce zánětlivých mediátorů buňkami pomáhá stabilizovat cévní stěnu, zlepšovat mikrocirkulaci a snižovat přísun energie do samotného zánětlivého procesu.
U revmatoidní artritidy MIG inhibuje hlavně exsudativní a proliferativní složky zánětu, snižuje edém tkáně a eliminuje omezení mobility.
Analgetický účinek MIG je základem snížení syntézy bradykininů a leukotrienů a potlačení jejich algogenicity..
Antipyretický účinek léčiva se projevuje snížením excitability termoregulačního centra diencephalonu.
U dysmenorey snižuje MIG bolest snížením nitroděložního tlaku a počtu opakovaných kontrakcí orgánů.
Antitrombotický účinek MIG je zprostředkován inhibicí agregace trombocytů.
Prostaglandiny zabraňují hojení ductus arteriosus. Inhibicí produkce těchto mediátorů lék urychluje uzavření patologického defektu mezi aortou a plicní tepnou..
Většina účinné látky MIG se váže na plazmatické proteiny, poté se hromadí co nejvíce v synoviální tekutině kloubů. Metabolity vytvořené v játrech jsou vylučovány močí.

Indikace pro použití
U bolestí hlavy, včetně etiologie migrény, je indikován okamžik.
Droga prokázala vysokou účinnost v boji proti neuralgii, bolesti svalů, které doprovázejí artrózu a artritidu jakékoli povahy..
Okamžik se používá k odstranění horečnatého stavu s akutními respiračními infekcemi a chřipkovým virem.
V gynekologické praxi se Mig používá ke snížení závažnosti hlavních příznaků primární a sekundární dysmenorey.
Mig je také široce používán pro bolesti zubů a jiné bolesti doprovázející zubní patologii..

Způsob aplikace
Okamžitě se užívá orálně během jídla a po jídle, bez broušení před polykáním. Po užití byste měli vypít dostatečné množství tekutiny.
Průměrná dávka léku u dětí a dospívajících se pohybuje od 710 mg / kg.
U dětí ve věku 6–9 let s tělesnou hmotností 20–29 kg odpovídá jednotlivá dávka MIG 200 mg, avšak nejvýše 600 mg denně.
U dospívajících s hmotností 30–39 kg se jednotlivá dávka MIG rovněž rovná pětině gramu. V tomto případě by denní množství léku nemělo překročit 800 mg..
Starší věkové skupině dětí s tělesnou hmotností vyšší než 40 kg a dospělým je předepsáno 200-400 mg léčiva najednou, denní dávka by neměla překročit 1200 mg.
Aby se zabránilo kumulaci účinné látky, měl by být interval mezi dávkami alespoň 6 hodin.
Nedoporučuje se užívat lék déle než 4 dny.
U starších pacientů s mírnou a středně těžkou jaterní dysfunkcí, stejně jako u osob s poruchou vylučovací funkce ve stadiu kompenzace není úprava dávky MIGA nutná.
Je lepší použít minimální účinnou dávku léku co nejdříve..
Parenterální podávání léku se používá u novorozenců s hemodynamicky významnou patologií ductus arteriosus.
Od 3 měsíců do 2 let se Mig rektálně používá k účinnému odstranění horečnatých stavů.
Pro vnější použití je MIG předepsán v podmínkách zánětlivých a degenerativních onemocnění pohybového aparátu.

Vedlejší efekty
Nežádoucí účinky při užívání MIG z trávicího ústrojí se projevují ve formě dyspeptického syndromu, stomatitidy, narušení stolice, exacerbace chronické pankreatitidy a cholecystitidy, v některých případech jsou možné ulcerativní léze žaludeční a střevní sliznice, potlačení jaterních funkcí.
Ze strany centrálního nervového systému jsou možné smyslové orgány, kranialgie, závratě, nevolnost, emoční labilita, nadměrná podrážděnost, poruchy spánku, poruchy vědomí, u pacientů s autoimunitními projevy - aseptická meningitida. Často se objevuje subjektivní tinnitus, snížená zraková ostrost, diplopie, skotom a objevuje se výrazný otok víček.
V krevním obrazu při užívání MIG jsou možné projevy anémie, trombocytopenie a známky imunosuprese. Pokud jde o kardiovaskulární poruchy, může se zvýšit SBP, může dojít k tachykardii a srdečnímu selhání..
Renální dysfunkce se projevuje ve formě nefrotického syndromu, polyurie. U některých pacientů bylo užívání léku spojeno s rozvojem selhání ledvin s edematózním syndromem.
Alergické příznaky vedlejšího účinku MIG se projevily ve formě exantému jiné povahy, svědění a alergické rýmy. V závažných případech se jednalo o Stevens-Johnsonův syndrom, epidermální nekrolýzu. Z hlediska respiračních poruch je možné vyvinout angioedém hrtanu, laryngo- a bronchospasmu.
V některých případech se po požití léku u pacientů zvýšilo pocení a postupovala horečka.
Při intravenózním podání léku u některých novorozenců z gastrointestinálního traktu došlo k narušení průchodu výkaly a perforaci. Často byly zaznamenány známky inhibice krvetvorby a poruch srážení krve až do gastrointestinálních a mozkových krvácení. Renální dysfunkce u novorozenců při použití parenterální formy léku se projevila ve formě hematurie a snížení nebo absence výdeje moči.
Vnější použití přípravku MIGA někdy pokračovalo vyrážkou, svěděním, pálením a lokálním edémem v místě aplikace..

Kontraindikace
Je zakázáno používat Mig v případě odhalené nadměrné citlivosti na složky jeho vzorce.
Lék se nepoužívá u pacientů s anamnestickými údaji ve prospěch astmatu, senné rýmy nebo aspirinového astmatu.
Kontraindikací k použití léku je také přítomnost ulcerativních lézí a zánětlivých změn v zažívacím traktu..
Okamžik není předepsán pacientům s dekompenzovanou kardiovaskulární nedostatečností, existující patologií krve a poruchou funkce ledvin, pokud je CC nižší než 60 ml / min..
V rané fázi bypassu koronární arterie je droga také zakázána..

Těhotenství a kojení
Těhotenství
Okamžik se nepoužívá v posledním trimestru těhotenství. V první a druhé době těhotenství je lék předepisován na základě poměru přínosů a rizik.
Laktace
Kojení při užívání MIG je zastaveno.
Vliv na početí
Ženám, které plánují těhotenství, se doporučuje upustit od užívání MIG kvůli snížené plodnosti pod vlivem drogy.

Lékové interakce
Inhibice produkce PG Migomem způsobuje retenci sodíku, což snižuje účinnost smyčkových diuretik při jejich užívání.
Působením MIG se zvyšuje aktivita perorálních antikoagulancií.
Současné podávání léčiva s kyselinou acetylsalicylovou snižuje její antiagregační vlastnosti.
Je možné snížit účinnost antihypertenziv při jejich užívání s MIG.
Existují izolované skutečnosti o kumulaci digoxinu, fenytoinu a methotrexátu působením účinné látky MIG - ibuprofenu.
U pacientů infikovaných HIV s hemofilií je současné podávání MIG se zidovudinem spojeno s rozvojem hemartrózy.
Paralelní podávání MIG a takrolimu významně narušuje syntézu PG v ledvinách a zvyšuje nefrotoxicitu obou léčiv.
Možná zvýšená hypoglykemie při užívání MIG na pozadí inzulínové terapie a léčby perorálními hypoglykemickými látkami.

Předávkovat
Užívání nadměrného množství léku vyvolává bolesti břicha, zvracení, poruchy vědomí až kóma. U některých pacientů se vyvinula metabolická acidóza, akutní selhání ledvin. Akutní srdeční selhání je možné na pozadí arytmií a prudkého poklesu SBP. V některých případech je možná zástava dýchání.
Terapie předávkování drogami je určena souborem detoxikačních opatření a podpůrnou léčbou. Symptomatická léčba zahrnuje korekci acidobazické rovnováhy, podporu vitálních funkcí podle indikací.

Formulář vydání
Vyrábí farmaceutický průmysl ve formě bílých oválných potahovaných tablet. Na obou stranách tabletu je uprostřed vyražen zářez. 10 tablet léku je uzavřeno v blistru a papírové krabičce.

Podmínky skladování
Uchovávejte při teplotě vzduchu nejvýše 30 stupňů Celsia.

MIG 400

Klinická a farmakologická skupina

Léčivá látka

Uvolňovací forma, složení a balení

◊ Tablety, potažené bílou nebo téměř bílou, oválné, s oboustrannou rýhou a vyraženým „E“ a „E“ na obou stranách půlicí rýhy na jedné straně.

1 záložka.
ibuprofen400 mg

Pomocné látky: kukuřičný škrob - 215 mg, sodná sůl karboxymethylškrobu (typ A) - 26 mg, koloidní oxid křemičitý - 13 mg, stearan hořečnatý - 5,6 mg.

Složení skořápky: hypromelóza (viskozita 6 mPa s) - 2,946 mg, oxid titaničitý (E171) - 1,918 mg, povidon K30 - 0,518 mg, makrogol 4000 - 0,56 mg.

10 kusů. - blistry (1) - balení z lepenky.
10 kusů. - blistry (2) - kartonové obaly.

farmaceutický účinek

Nesteroidní protizánětlivé léčivo (NSAID). Ibuprofen je derivát kyseliny propionové a má analgetické, antipyretické a protizánětlivé účinky v důsledku svévolné blokády COX-1 a COX-2, stejně jako inhibiční účinek na syntézu prostaglandinů.

Analgetický účinek je nejvýraznější u zánětlivých bolestí. Analgetická aktivita léčiva nepatří k narkotickému typu.

Stejně jako ostatní NSAID má ibuprofen antiagregační aktivitu.

  • Zeptejte se terapeuta
  • Zobrazit instituce
  • Kupte si léky

Farmakokinetika

Po perorálním podání je léčivo dobře absorbováno z gastrointestinálního traktu. C max ibuprofenu v plazmě je přibližně 30 μg / ml a je dosaženo přibližně 2 hodiny po užití léku v dávce 400 mg.

Vazba na plazmatické proteiny je asi 99%. Pomalu se distribuuje v synoviální tekutině a vylučuje se z ní pomaleji než z plazmy.

Ibuprofen se metabolizuje v játrech hlavně hydroxylací a karboxylací isobutylové skupiny. Metabolity jsou farmakologicky neaktivní.

Je charakterizována dvoufázovou eliminační kinetikou. T 1/2 z plazmy je 2–3 hodiny, v moči lze detekovat až 90% dávky ve formě metabolitů a jejich konjugátů. Méně než 1% se vylučuje nezměněno močí a v menší míře žlučí.

Indikace

  • bolest hlavy;
  • migréna;
  • bolest zubů;
  • neuralgie;
  • bolest svalů a kloubů;
  • menstruační bolest, horečka s nachlazením a chřipkou.

Kontraindikace

  • erozivní a ulcerativní onemocnění orgánů: gastrointestinální trakt (včetně peptického vředu žaludku a dvanáctníku v akutní fázi, Crohnova choroba, NUC);
  • „aspirinová triáda“;
  • hemofilie a jiné poruchy srážení krve (včetně hypokoagulace), hemoragická diatéza;
  • krvácení různých etiologií;
  • nedostatek glukóza-6-fosfátdehydrogenázy;
  • onemocnění zrakového nervu;
  • těhotenství;
  • období laktace;
  • děti do 12 let;
  • přecitlivělost na složky léčiva;
  • anamnéza přecitlivělosti na kyselinu acetylsalicylovou nebo jiná NSAID.

Lék by měl být používán s opatrností v následujících případech: stáří; srdeční selhání; arteriální hypertenze; cirhóza jater s portální hypertenzí; selhání jater a / nebo ledvin, nefrotický syndrom, hyperbilirubinemie; peptický vřed a duodenální vřed (anamnéza), gastritida, enteritida, kolitida; krevní nemoci neznámé etiologie (leukopenie a anémie).

Dávkování

Lék se užívá perorálně. Dávkovací režim je nastaven individuálně v závislosti na indikacích.

U dospělých a dětí starších 12 let je lék předepsán zpravidla v počáteční dávce 200 mg 3-4krát denně. K dosažení rychlého terapeutického účinku lze dávku zvýšit na 400 mg třikrát denně. Po dosažení terapeutického účinku se denní dávka sníží na 600-800 mg.

Lék by se neměl užívat déle než 7 dní nebo ve vyšších dávkách. Pokud je nutné jej užívat delší dobu nebo ve vyšších dávkách, je nutná konzultace s lékařem.

U pacientů s poruchou funkce ledvin, jater nebo srdce by měla být dávka léku snížena.

Vedlejší efekty

Z trávicího systému: NSAID-gastropatie - bolesti břicha, nevolnost, zvracení, pálení žáhy, ztráta chuti k jídlu, průjem, plynatost, zácpa; zřídka - ulcerace gastrointestinální sliznice, která je v některých případech komplikována perforací a krvácením; možné podráždění nebo suchost ústní sliznice, bolest v ústech, ulcerace sliznice dásní, aftózní stomatitida, pankreatitida, hepatitida.

Z dýchacího systému: dušnost, bronchospazmus.

Ze smyslových orgánů: ztráta sluchu, zvonění nebo tinnitus, toxické poškození zrakového nervu, rozmazané vidění nebo dvojité vidění, suchost a podráždění očí skotom, otoky spojivek a víček (alergická geneze).

Ze strany centrálního nervového systému a periferního nervového systému: bolesti hlavy, závratě, nespavost, úzkost, nervozita a podrážděnost, psychomotorický neklid, ospalost, deprese, zmatenost, halucinace, zřídka - aseptická meningitida (častěji u pacientů s autoimunitními chorobami).

Na straně kardiovaskulárního systému: srdeční selhání, tachykardie, zvýšený krevní tlak.

Z močového systému: akutní selhání ledvin, alergická nefritida, nefrotický syndrom (edém), polyurie, cystitida.

Alergické reakce: kožní vyrážka (obvykle erytematózní nebo kopřivka), svědění, Quinckeho edém, anafylaktoidní reakce, anafylaktický šok, bronchospazmus nebo dušnost, horečka, multiformní erytém (včetně Stevens-Johnsonova syndromu), toxický epidermální syndrom (epidermální toxicita) Lyell), eozinofilie, alergická rýma.

Z hematopoetického systému: anémie (včetně hemolytické, aplastické), trombocytopenie a trombocytopenická purpura, agranulocytóza, leukopenie.

Na straně laboratorních parametrů: prodloužení doby krvácení, snížení koncentrace glukózy v séru, snížení CC, snížení hematokritu nebo hemoglobinu, zvýšení koncentrace kreatininu v séru, zvýšení aktivity jaterních transamináz.

Dlouhodobé užívání léku ve vysokých dávkách zvyšuje riziko ulcerace gastrointestinálního traktu, krvácení (gastrointestinální, gingivální, děložní, hemoroidní), poškození zraku (poruchy barevného vidění, skotom, poškození optického nervu).

Předávkovat

Příznaky: bolest břicha, nevolnost, zvracení, letargie, ospalost, deprese, bolest hlavy, tinnitus, metabolická acidóza, kóma, akutní selhání ledvin, snížený krevní tlak, bradykardie, tachykardie, fibrilace síní, zástava dýchání.

Léčba: výplach žaludku (pouze do hodiny po požití), aktivní uhlí, alkalické pití, nucená diuréza, symptomatická léčba (úprava acidobazického stavu, krevní tlak).

Lékové interakce

Možné snížení účinnosti furosemidových a thiazidových diuretik v důsledku retence sodíku spojené s inhibicí syntézy prostaglandinů v ledvinách.

Ibuprofen může zvýšit účinek perorálních antikoagulancií (současné užívání se nedoporučuje).

Při současném podávání s kyselinou acetylsalicylovou snižuje ibuprofen antiagregační účinek (u pacientů užívajících malé dávky kyseliny acetylsalicylové jako antiagregační látky je možné zvýšit výskyt akutní koronární nedostatečnosti).

Ibuprofen může snížit účinnost antihypertenziv.

V literatuře byly popsány ojedinělé případy zvýšené plazmatické koncentrace digoxinu, fenytoinu a lithia při užívání ibuprofenu.

Ibuprofen, stejně jako ostatní NSAID, by měl být používán s opatrností v kombinaci s kyselinou acetylsalicylovou nebo jinými NSAID a GCS, protože to zvyšuje riziko vzniku nežádoucích účinků léčiva na gastrointestinální trakt.

Ibuprofen může zvyšovat plazmatickou koncentraci methotrexátu.

Kombinovaná léčba se zidovudinem a ibuprofenem může zvýšit riziko hemartrózy a hematomu u pacientů infikovaných HIV s hemofilií.

Kombinované užívání ibuprofenu a takrolimu může zvýšit riziko nefrotoxicity v důsledku poruchy syntézy prostaglandinů ledvinami..

Ibuprofen zvyšuje hypoglykemický účinek perorálních hypoglykemických látek a inzulínu; může být nutná úprava dávky.

speciální instrukce

Pokud se objeví příznaky gastrointestinálního krvácení, je třeba léčbu ibuprofenem přerušit.

Ibuprofen může maskovat objektivní a subjektivní příznaky, proto by měl být lék předepisován s opatrností u pacientů s infekčními chorobami.

Výskyt bronchospasmu je možný u pacientů trpících bronchiálním astmatem nebo alergickými reakcemi v anamnéze nebo v současnosti.

Nežádoucí účinky lze snížit použitím léku v minimální účinné dávce. Při dlouhodobém užívání analgetik je možné riziko vzniku analgetické nefropatie.

Pacienti, kteří mají při léčbě ibuprofenem poruchu zraku, by měli léčbu přerušit a podstoupit oftalmologické vyšetření.

Ibuprofen může zvyšovat aktivitu jaterních enzymů.

Během léčby je nutné kontrolovat obraz periferní krve a funkční stav jater a ledvin..

Když se objeví příznaky gastropatie, je zobrazeno pečlivé sledování, včetně esofagogastroduodenoskopie, krevního testu se stanovením hemoglobinu, hematokritu, okultního krevního testu stolice.

Aby se zabránilo rozvoji gastropatie NSAID, doporučuje se kombinovat ibuprofen s prostaglandinem E (misoprostol).

Pokud je nutné stanovit 17-ketosteroidy, je třeba léčbu přerušit 48 hodin před zahájením studie..

Příjem etanolu se během léčby nedoporučuje.

Vliv na schopnost řídit vozidla a používat mechanismy

Pacienti by se měli zdržet všech činností vyžadujících zvýšenou pozornost a rychlost psychomotorických reakcí..

Těhotenství a kojení

Neexistují adekvátní a dobře kontrolované studie týkající se bezpečnosti ibuprofenu během těhotenství. Lék je kontraindikován pro použití během těhotenství a kojení (kojení).

Užívání ibuprofenu může nepříznivě ovlivnit plodnost žen a nedoporučuje se ženám plánujícím těhotenství.

S poruchou funkce ledvin

Během léčby je nutné sledovat funkční stav ledvin..

Mig 400 analogů

Tato stránka obsahuje seznam všech analogů Mig 400, pokud jde o složení a indikace pro použití. Seznam levných analogů a můžete také porovnat ceny v lékárnách.

  • Nejlevnější analog Mig 400: Maxikold pro děti
  • Nejoblíbenější analog Mig 400: Ibuprofen
  • Klasifikace ATC: Ibuprofen
  • Aktivní složky / složení: Ibuprofen

#názevCena v RuskuCena na Ukrajině
1Maxicold pro děti ibuprofen
Analogový podle indikace a způsobu aplikace
3 rbl--
2Nurofen ibuprofen
Analogové složení a indikace
9 rbl19. UAH
3Ibuprofen ibuprofen
Analogové složení a indikace
13 rbl6 UAH
4Faspik ibuprofen
Analogové složení a indikace
58 rbl22 UAH
PětIbuprofen pro děti Ibuprofen
Analogové složení a indikace
62 rbl--

Při výpočtu nákladů na levné analogy Mig 400 byla zohledněna minimální cena, která byla uvedena v cenících poskytovaných lékárnami

#názevCena v RuskuCena na Ukrajině
1Ibuprofen ibuprofen
Analogové složení a indikace
13 rbl6 UAH
2Nurofen ibuprofen
Analogové složení a indikace
9 rbl19. UAH
3Ketonální ketoprofen
Analogový podle indikace a způsobu aplikace
68 rbl20 UAH
4Artrum ketoprofen
Analogový podle indikace a způsobu aplikace
113 rbl202 UAH
PětDexonal dexketoprofen
Analogový podle indikace a způsobu aplikace
67 rbl350 UAH

Tento seznam analogů léků je založen na statistikách nejžádanějších léků.

Všechny analogy Mig 400

Analogy ve složení a indikace pro použití

názevCena v RuskuCena na Ukrajině
Bofen ibuprofen--30 UAH
Brufen ibuprofen252 rbl8 UAH
Ibuprom ibuprofen--27 UAH
Ibuprom Max ibuprofen--39 UAH
Ibuprom Sprint Ibuprofen--UAH 29
Ibuprofen ibuprofen13 rbl6 UAH
Ibutard 300 ibuprofen--31. UAH
Ibufen ibuprofen74 rbl21 UAH
Představte si ibuprofen--37 UAH
Irfen-200 kviktab ibuprofen--18 UAH
Nurofen ibuprofen9 rbl19. UAH
Nurofen pro děti ibuprofen83 rbl36 UAH
Nurofen Plus627 rbl--
Nurofen Ultracap--23. UAH
Nurofen Forte ibuprofen73 rbl36 UAH
Nurofen Express Ultracap Ibuprofen--42 UAH
Orafen ibuprofen--36 UAH
Brufen Forte ibuprofen--157 UAH
Hofen ibuprofen--154 UAH
Ibunorm ibuprofen--11 UAH
Ibunorm Baby Ibuprofen--23. UAH
Ibuprom Extra ibuprofen--53 her
Ibuprofen-Darnitsa ibuprofen--13 UAH
Ibufen pro děti jahodový ibuprofen--76 UAH
Ibufen pro děti malinový ibuprofen--51 UAH
Ibufen Forte Ibuprofen--37 UAH
Ibufen Junior Ibuprofen--21 UAH
Ivalgin ibuprofen----
Ivalgin Baby Ibuprofen----
Ivalgin Rapid Ibuprofen----
Caffetin Lady Ibuprofen--39 UAH
Nurofen Lady Ibuprofen----
Nurofen Express ibuprofen78 rbl37 UAH
Nurofen Express Forte ibuprofen149 rbl81 UAH
Faspik ibuprofen58 rbl22 UAH
Eurofast ibuprofen--91 UAH
Ibuprex----
Ibuprex Soft----
Ibuprex Soft Forte----
Ibuprofen-Hemofarm ibuprofen64 rbl--
Ibuprofen-Akrikhin ibuprofen75 rbl112 UAH
Milorofen ibuprofen----
Další Uno Express ibuprofen110 rbl--
Efrofast ibuprofen----
Nurofen Express Neo Ibuprofen78 rbl--
Nurofen Express Lady Ibuprofen161 rbl--
Brufen SR ibuprofen252 rbl--
Ibuprofen pro děti Ibuprofen62 rbl--

Výše uvedený seznam analogů léčiv, který označuje náhražky přípravku Mig 400, je nejvhodnější, protože mají stejné složení účinných látek a shodují se v indikacích pro použití.

Analogy podle indikace a způsobu aplikace

názevCena v RuskuCena na Ukrajině
Nalgezin naproxen156 rbl35 UAH
Nalgezin forte naproxen228 rbl63 UAH
Naproxen-Acry Naproxen171 rbl--
Promax naproxen--45 UAH
Naproff naproxen--35 UAH
Algezir Ultra77 rbl--
Motrin Naproxen83 rbl--
Teraliv 275 Naproxen120 rbl--
Teraliv Naproxen120 rbl--
Ketonal Duo ketoprofen189 rbl82 UAH
Ketonální ketoprofen68 rbl20 UAH
Ketonal Retard ketoprofen--97 UAH
Ketonal Forte ketoprofen209 rbl34 UAH
F-gel ketoprofen--27 UAH
Flexen Ketoprofen111 rbl--
Arthrocol ketoprofen--70 UAH
Flamax ketoprofen88 rbl200 UAH
Artrum ketoprofen113 rbl202 UAH
Flamax forte Ketoprofen90 rbl--
Ketoprofen MV Ketoprofen175 rbl--
Arketal Rompharm Ketoprofen70 rbl--
Bystrumcaps Ketoprofen238 rbl--
Arketal Ketoprofen70 rbl--
Flurbiprofen intenzivní na Strepsils135 rbl40 UAH
Mazhezik-Sanovel flurbiprofen--75 UAH
Dexifen dexibuprofen----
Zotec dexibuprofen--16 UAH
Dexalgin dexketoprofen221 rbl14 UAH
Injekce dexalginu dexketoprofen--126 UAH
Dekafen dexketoprofen----
Depiofen dexketoprofen--46 UAH
Caver dexketoprofen--UAH 28
Sertofen dexketoprofen--UAH 28
Dexketoprofen-LF dexketoprofen----
Dexonal dexketoprofen67 rbl350 UAH
Rotalfen dexketoprofen--110 UAH
Dexa Health--70 UAH
Flamadex dexketoprofen88 rbl--
Ketodexal dexketoprofen93 rbl--
Ibuclin Ibuprofen, Paracetamol78 rbl--
Novigan alfa-piperidinoethyldifenylacetamid methobromid, ibuprofen, p-piperidinoethoxy-o-karbomethoxybenzofenon hydrochlorid85 rbl23. UAH
Bifoc IC ibuprofen, kodein--21 UAH
Brustan ibuprofen, paracetamol97 rbl22 UAH
Nurofen Long ibuprofen, paracetamol77 rbl85 UAH
Dále ibuprofen, paracetamol67 rbl200 UAH
Ibuclin Junior Ibuprofen, Paracetamol78 rbl--
Maxicold pro děti ibuprofen3 rbl--
Ibumet ibuprofen, paracetamol----
Spazgan Neo Pitofenon hydrochlorid, Ibuprofen, Fenpiverinium bromid136 rbl--
Nurofen Multisymptom Ibuprofen, Paracetamol----
Vimovo naproxen, esomeprazol2924 rbl1300 UAH
Neranol ketoprofen, omeprazol----

Různé složení se může shodovat v indikaci a způsobu aplikace

názevCena v RuskuCena na Ukrajině
Butadion-OBL fenylbutazon68 rbl--
Indotril----
Indomethacin Indomethacin10 rub6 UAH
Indomethacin Berlin-Chemie261 rbl--
Indomethacin Sopharma Indomethacin43 rbl8 UAH
Indomethacin-Acri----
Metacin Methocinia jodid161 rbl250 UAH
Indomethacin-Zdraví indomethacin--6 UAH
Indomethacin-Retard Indomethacin--17 UAH
Indomethacin-Altpharm Indomethacin86 rbl--
Indomethacin 100 Berlin-Chemi Indomethacin283 rbl--
Metindol zpomaluje indomethacin117 rbl30 UAH
Metindol indomethacin98 rbl--
Almiral diklofenak sodný--13 UAH
Sodík Voltaren Acti Diclofenac92 rbl--
Voltaren Rapid Diclofenac1624 rbl63 UAH
Diclac id diclofenac--32 UAH
Dicloberl Retard diklofenak--33 UAH
Diclobru diklofenak--38 UAH
Diclobru 100 mg diklofenaku----
Katafast diklofenak--265 UAH
Naklof----
Naklofen diklofenak60 rbl21 UAH
Naklofen Duo Diclofenac68 rbl59 UAH
Naklofen Retard Diclofenac--25 UAH
Olfen-100 rekokapsy diklofenak--UAH 29
Olfen-100 sr depocaps diklofenak--85 UAH
Olfen-50 Lactab Diclofenac--60 UAH
Ortofen diklofenak33 rblUAH 3
Rapten 75 diklofenak----
Rychlý diklofenak--64 UAH
Rapten--17 UAH
Voltaren Retard diklofenak--96 UAH
Dikloberl diklofenak1780 rbl21 UAH
Diklofenak sodný LH diklofenak----
Diclofenac SR diklofenak----
Diklofenak-Biolek diklofenak----
Diclofenac-Darnitsa diclofenac--6 UAH
Diklofenak - zdraví diklofenak--11 UAH
Diklofenak-Pharmex diklofenak--12 UAH
Sodná sůl diklofenaku-KV diklofenaku--12 UAH
Ortofen-Health diklofenak--UAH 3
Ortofen-Health Forte Diclofenac--UAH 3
Dicloberl N--76 UAH
Dicloreum----
Diklofenak-Altfarm diklofenak63 rbl--
Diklofenak-Teva diklofenak sodný110 rbl73 UAH
Diclosafe diklofenak sodný--47 UAH
Diclodev diklofenak--85 UAH
Diclofenac retard Obolenskoe Diclofenac39 rbl--
Diklofenak-FPO Diklofenak sodný34 rbl--
Diklofenak retard-Akrikhin Sodná sůl diklofenaku36 rbl--
Naklofen SR Diclofenac78 rbl--
Diclonat P Diclofenac89 rbl--
Aetol Fort Etodolac1580 rbl127 UAH
Nobedolak Etodolac322 rbl--
Adolor ketorolac----
Ketalgin ketorolac----
Ketanov ketorolac24 rbl17 UAH
Ketolong--15 UAH
Ketorol ketorolac33 rbl12 UAH
Ketorolac Ketorolac16 rbl13 UAH
Ketalgin Long ketorolac--46 UAH
Ketolac ketorolac--7 UAH
Ketolong-Darnitsa ketorolac--10 UAH
Ketonort ketorolac----
Ketorolac-Health Ketorolac--14 UAH
Ketorolac-Credopharm ketorolac----
Novalket-Health ketorolac----
Medrolgin--20 UAH
Ketonof-LF ketorolac tromethaminu----
Ketorolac-Solofarm ketorolac52 rbl--
Asprix ketorolac tromethamin--236 UAH
Aertální aceklofenak17 rbl67 UAH
Zerodol aceklofenak--31. UAH
Infenac aceklofenak--47 UAH
Diklotol aceklofenak--26 UAH
Tronac aceklofenak----
Actinak----
Asefil----
Indovazinový gel Indomethacin, Troxerutin229 rbl--
Troxymethacin Indomethacin, Troxerutin156 rbl--
Diclovit diklofenak52 rbl155 UAH
Olfen-75 diklofenak, lidokain--103 UAH
Fanigan diklofenak, paracetamol--26 UAH
Neurodiclovit diklofenak, pyridoxin, thiamin, kyanokobalamin314 rbl61 UAH
Panoxen Paracetamol, sodná sůl diklofenaku120 rbl345 UAH
Flamidez diklofenak, paracetamol, serrapeptáza--33 UAH
Blokium B12 betamethason, diklofenak----
Diklokain, diklofenak, lidokain--24 UAH
Diklofenak s paracetamolem diklofenak, paracetamol--13 UAH
Dolar diklofenak, paracetamol--184 UAH
Maxigezic diklofenak, paracetamol, serrapeptáza--39 UAH
Cinepar diklofenak, paracetamol--10 UAH
Clodifen Neuro525 rbl--
Dolex----
Chondrofen diklofenak sodný, dimethylsulfoxid166 rbl--
Arthrotek diklofenak sodný, misoprostol1837 rbl--
Doloxen paracetamol, diklofenak sodný--20 UAH
Texamen tenoxicam217 rbl--
Piroxikam Piroxikam10 rubUAH 2
Fedin-20 piroxikam--13 UAH
Brexin piroxikam--145 UAH
Piroxicam Sopharma piroxicam--10 UAH
Piroxikam-V piroxikam--UAH 3
Texamen-L tenoxicam----
Oxyliten tenoxikam--67 UAH
Texared Tenoxicam154 rbl--
Artoxan Tenoxicam505 rbl--
Xefocam lornoxicam140 rbl37 UAH
Xefokam rapid lornoxicam140 rbl52 UAH
Larfix lornoxicam--41 UAH
Lorakam lornoxicam----
Lorakam-4 lornoxikam----
Lorakam-8 lornoxikam----
Artrozan Meloxicam136 rbl--
Melbek meloxicam203 rbl68 UAH
Melox meloxicam6000 rbl53 her
Meloxikam meloxikam16 rbl17 UAH
Meloxicam Sopharma meloxicam----
Meloxicam-Ratiopharm meloxicam--38 UAH
Mirlox Meloxicam----
Movalis meloxicam473 rbl39 UAH
Movasin meloxicam31. RUB200 UAH
Revmoxicam meloxicam--41 UAH
Loxidol meloxikam--40 UAH
Revmalgin meloxicam--26 UAH
Meloxan meloxikam----
Meloxický meloxikam--22 UAH
Meloxicam-Astrafarm meloxicam--19. UAH
Meloxicam-Zentiva meloxicam--63 UAH
Meloxicam-Lugal meloxicam--17 UAH
Meloxicam-N meloxikam----
Meloxicam-Novopharm meloxicam--63 UAH
Movalgin meloxicam--87 UAH
Moviksikam meloxicam--37 UAH
Existen-Sanovel meloxicam----
Aspikam--85 UAH
Meloxicam-Teva meloxicam128 rbl20 UAH
Oxycamox meloxicam----
Mesipol meloxicam300 RUB300 UAH
Meloxicam-LF meloxikam----
Meloxicam-KV meloxikam--40 UAH
Novoxicam meloxicam--90 UAH
Meloflex Meloxicam166 rbl--
Meloxicam-Prana Meloxicam26 rbl--
Meloxicam DS Meloxicam57 rbl--
Genitron Meloxicam155 rbl--
Meloxicam-SZ Meloxicam----
Genospa----
Kyselina mefenamová Kyselina mefenamová1170 rbl22 UAH
Fenamin----
Kyselina mefenamová - kyselina mefenamová Darnitsa--34 UAH
Mefenaminka Kyselina mefenamová--24 UAH
Amifena І c mefenamová kyselina--51 UAH
Denebol gel Len běžný, mentol, methylsalicylát, rofecoxib, fenoxyethanol--47 UAH
Revmoxib celecoxib--36 UAH
Celebrex celecoxib105 rbl113 UAH
Celecoxib146 rbl--
Phlogoxib-Zdraví celecoxib--16 UAH
Artoxib----
Zitsel----
Dilaxa celecoxib232 rbl300 UAH
Denebol rofecoxib--47 UAH
Dynastat parekoxib7780 rbl217 UAH
Arcoxie--115 UAH
Arcoxia etorikoxib39 rbl350 UAH
Orotix etorikoxib----
Exineph etorikoxib--59 UAH
Costarox etorikoxib196 rbl--
Naysylát amtolmethin guacil431 rbl58 UAH
Nanogan dicycloverin, nimesulid--11 UAH
Kyslík dicykloverin, nimesulid----
Chondra-oteplování levomentol, chondroitin sulfát--50 UAH
Chondroxid Forte alfa tokoferol, glukosamin, fosfolipidy, chondroitin sulfát----
Alit----
Artrakam Glukosamin700 rbl--
Ranselex celecoxib--24 UAH
Sinmeton nabumeton--45 UAH
Artiflex--16 UAH
Dona glukosamin, chlorid sodný854 rbl35 UAH
Glukosamin132 rbl46 UAH
Glukosamin Orion Glukosamin--261 UAH
Sinarta glukosamin--14 UAH
Sustagard Artro Glukosamin sulfát340 rbl--
Sustilak glukosamin651 rbl--
Elbona glukosamin sulfát, chlorid sodný649 rbl1100 UAH
Honda Glukosamin Glukosamin hydrochlorid267 rbl--
Actasulid Nimesulid----
Aponil169 rbl25 UAH
Nimesil nimesulid24 rbl7 UAH
Nise kapsaicin, mentol, methylsalicylát, nimesulid130 rbl25 UAH
Nimika Nimesulid91 rbl--
Nimulid Nimesulid89 rbl82 UAH
Remesulid nimesulid--6 UAH
Nimid nimesulid--4 UAH
Nimesulid nimesulid24 rbl10 UAH
Nimesin nimesulid--10 UAH
Nimesulid-Astrafarm nimesulid----
Nimesulid-Darnitsa nimesulid--31. UAH
Nimesulid-Fitofarm nimesulid--8 UAH
Toro-Sanovel nimesulid--64 UAH
Ameolin----
Pevnost Affida--8 UAH
Nemulex nimesulid82 rbl292 UAH
Nimesulid Nimesulid na zemědělské půdě----
Naisulid nimesulid120 rbl--
Nimedar nimesulid----
Nimesulid-Teva Nimesulid108 rbl--
Arthrodarin Diacerein839 rbl1300 UAH
Movagain diacerein----
Orcerin diacerein--43 UAH
Flekcerin diacerein--72 UAH
Chondrocerin diacerein----
Arthrodar--1649 UAH
Arthroker diacerein780 rbl850 UAH
Diaflex diacerein600 rbl900 UAH
Diaflex-LF diacerein----
Diartrin diacerein571 rbl--
Diaflex Rompharm Diacerein600 rbl--
Artron chondrex--172 UAH
Drastop chondroitin sulfát sodný810 rbl700 UAH
Mucosat chondroitin196 rbl44 UAH
Mucosat neo chondroitin sulfát--400 UAH
Structum chondroitin sulfát679 rbl187 UAH
Chondroitin-phytopharm chondroitin sulfát--34 UAH
Chondroxid Chondroitinsulfát158 rbl4 UAH
Artradol Chondroitinsulfát sodný570 rbl470 UAH
Artra Chondroitin Chondroitin sulfát--1100 UAH
Roxid--30 UAH
Chondrolon sodný chondroitin sulfát174 rbl--
Chondroflex chondroitin sulfát1110 rblUAH 29
Chondrosát chondroitin sulfát--313 UAH
Artiflex Chondro--50 UAH
Chondroguard, chondroitin sulfát sodný557 rbl550 UAH
Chondroitin-Akos chondroitin sulfát97 rbl550 UAH
Artohistan chondroitin sulfát585 rbl1100 UAH
Chondroitin sulfát injectran1076 rbl1400 UAH
Artrafický chondroitin síran sodný145 rbl--
Sotex chondroitin sulfát----
Chondroitin sulfát Chondroitin sulfát309 rbl--
Ledin----
Piascledin avokádo, sója1035 rbl274 UAH
Arthron komplex2580 rbl60 UAH
Movex komfortní glukosamin, chondroitin sulfát--118 her
Teraflex glukosamin, chondroitin sulfát1 RUB162 UAH
Chondra-sila glukosamin, chondroitin sulfát--33 UAH
Chondroitinový komplex glukosamin, chondroitin sulfát--104 UAH
Nimid Forte nimesulid, tizanidin--18 UAH

Jak najít levný analog nákladného léku ?

Chcete-li najít levný analog léčiva, generikum nebo synonymum, doporučujeme nejprve věnovat pozornost složení, konkrétně stejným účinným látkám a indikacím pro použití. Identické aktivní složky léčiva naznačují, že léčivo je synonymem léčiva, jeho farmaceutického ekvivalentu nebo farmaceutické alternativy. Neměli bychom však zapomínat na neaktivní složky podobných léků, které mohou ovlivnit bezpečnost a účinnost. Nezapomeňte na rady lékařů, samoléčba může poškodit vaše zdraví, proto se před použitím jakéhokoli léku vždy poraďte s lékařem.

Cena Mig 400

Na níže uvedených webových stránkách najdete ceny Mig 400 a informujte se o dostupnosti v nedaleké lékárně

  • Cena Mig 400 v Rusku
  • Cena Mig 400 na Ukrajině
  • Cena Mig 400 v Kazachstánu
Všechny informace jsou poskytovány pouze pro informační účely a nejsou důvodem k předepisování nebo nahrazení léku samy

Předchozí Článek

ATF-Long